فرهنگخانه
فیلمی با بازی مهناز افشار بدون تبلیغات تلویزیونی
42775
چهارشنبه 26 آذر 1393
11:17:44

سعید خانی «مدیر دفتر پخش نسیم صبا» در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی ایسنا، درباره آخرین وضعیت استقبال مخاطبان از جدیدترین فیلم بهرام توکلی بیان کرد: با توجه به محروم بودن «بیگانه» از تیزرهای تلویزیونی، خدارا شکر فیلم از فروش خوبی برخوردار بوده است.

 

وی افزود: اکنون با توجه به استقبال خوب مخاطب، چهار سینمای فرهنگ، سمرقند، عصرجدید و پردیس کیان به جمع سینماهای اکران‌کننده «بیگانه» اضافه شدند. همچنین اکران این فیلم در شهرستان‌های مشهد، گرگان، رشت و رفسنجان آغاز شده است که امیدواریم سرآغاز خوبی برای افزایش استقبال مخاطبان در سطح کشور باشد.

 

مدیر دفتر پخش نسیم صبا در پایان درباره اینکه آیا «بیگانه» در شهرستان‌ها به صورت گسترده اکران خواهد شد یا خیر، گفت: همانطور که گفتم، اکران فیلم در چهار شهرستان آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی‌ها، قرار است بقیه‌ی شهرستان‌ها از چهارم دی‌ماه فیلم را روی پرده ببرند.

 

 

«بیگانه» بهرام توکلی چند روز از زندگی خانواده‌ای که درگیر مشکلات روزمره خود هستند را روایت می‌کند که در این میان، فردی به این خانواده وارد می‌شود که خود درگیر مسائل مختلفی است.

 

مهناز افشار، امیر جعفری، پانته‌آ بهرام و هومن برق‌نورد بازیگران این فیلم هستند که تهیه‌کنندگی‌اش را سعید ملکان برعهده داشته است.

 

نظرات شما

 
نظر شما با موفقیت ثبت گردید .

نظر شما

تبلیغات

سخن هفته

دوشنبه, 29 دی 1393
مشفق کاشانی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد

پیر شعرای انقلاب اسلامی ساعتی پیش بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان درگذشت.

ادامه مطلب
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6