فرهنگخانه
اظهار نظر پورمحمدی درباره جعفری‌جلوه +عکس
42794
یکشنبه 7 دی 1393
11:46:29

آیین تکریم و معارفه مدیر شبکه دو عصر امروز - ششم دی ماه - با حضورعلی اصغر پورمحمدی (معاون سیما)، رضا پورحسین (قائم مقام معاون سیما)، علیرضا برازش (مدیر اسبق شبکه اول) و جمعی از مدیران گروه‌های تولیدی، هنرمندان و تهیه‌کنندگان تلویزیون در آمفی تئاتر این شبکه برگزار شد.

 

 

معاون سیما: هرگز نگاه رئیس و مرئوسی نداشتم

 

در این آیین علی اصغر پورمحمدی گفت: شبکه دو یکی از شبکه‌های مهم و قدیمی سیماست که مدیران بسیار خوبی داشته است.

 

وی افزود: شبکه دو در این سال‌ها با مدیریت برادر آزاده و سرافراز آقای بخشی‌زاده و حضور مدیران خوب، متعهد و مومن اداره شده و پس از این نیز از توان بالای ایشان در بخش کودک استفاده خواهیم کرد.

 

معاون سیما گفت: مهندس جعفری جلوه را از زمستان 62، زمانی که مدیر رادیو نمایش بودند، می‌شناسم، ایشان مدیر فرهنگی و خوش‌اخلاقی هستند و من همیشه به ایشان به عنوان یک دانشمند، نظریه‌پرداز و دایرةالمعارف فرهنگ و رسانه نگاه کرده و خواهم کرد.

 

وی افزود: جعفری جلوه فردی مبتکر و باتجربه است و ان‌شاءالله در این شبکه نیز با تلاش و کار زیاد موفق خواهد بود.

 

پورمحمدی گفت: هرگز در زندگی نگاه رئیس و مرئوسی به دیگران نداشتم و امروز هم خود را عضو کوچکی در جمع مدیران خادم رسانه می‌دانم و امیدوارم با همکاری همه دوستان بتوانیم به رسانه‌ای پربیننده‌تر و جذاب‌تر دست پیدا کنیم.

 

 

بازگشت جعفری‌جلوه به شبکه دو پس از 20 سال

 

در ادامه محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دو نیز گفت: جا دارد به برادر ارجمندم علی بخشی زاده برای همت بلند و مسئولیت بزرگی که به عهده داشتند خدا قوت بگویم و ایشان پس از این نیز به مدد رسانه‌های اصیل خواهند رسید.

 

وی با بیان اینکه بهانه این محمل، تصویر یک بازگشت است، افزود: بازگشت به گذشته و موقعیت‌های پیشین معانی مختلفی دارد، برخی آن‌را عقب‌گرد می‌پندارند اما از آن می‌توان به مثابه یک موهبت تفسیر دیگری هم داشت. یافتن فرصت مجدد یا عمر دوباره برای خدمت به نوعی تفسیر این موهبت است.

 

جعفری جلوه ادامه داد: بازگشت به شبکه دو پس از قریب به 20 سال برای من عمری دوباره است تا با تکیه بر تجارب، عبرت و حکمت‌های به‌دست آمده در زمان سپری شده، خدمتگذاری کنم و برای این موهبت به درگاه خداوند سپاسگزار و شاکرم.

 

وی با تشکر از اعتماد سرافراز و پورمحمدی به وی تصریح کرد: بازگشت به جمع یاران قدیمی سیما برای من شوق‌انگیز است، یارانی که یک بار در گذشته برای عبور کشور از تنگناها و چالش‌های سخت با درک درست و کارکرد رسانه و اقتضاء شرایط و با عمل هوشمندانه و صبر و درک زیباشناسانه اصول و ارزش‌ها به مدد حق ناممکن را به سهم خود ممکن ساختند.

 

جعفری جلوه گفت: امروز رسانه نیازمند طرحی نو و زمانه ما نیازمند رسانه توانمند است، از خداوند توفیق درک این طرح و توان پاسخگویی به نیاز زمان را طلب می‌کنم.

 

 

 

جعفری جلوه و بخشی زاده

 

 

شبکه دو تغییرات ساختاری را پشت سر گذاشت

 

علی بخشی‌زاده، مدیر سابق شبکه دو و مدیر شبکه پویا نیز گفت: روزهای تلخ و شیرین بسیاری را در کنار دوستان رسانه‌ای خود گذراندم و همواره تلاشمان این بود که هویت شبکه دو را حفظ کنیم و در این راه نیز تا آنجا که توانستیم موفق بودیم.

 

وی افزود: رسانه ملی در سال‌های گذشته با فراز و نشیب‌های بسیاری همراه بود، زمانی که مسئولیت شبکه دو را عهده‌دار شدم، فقط 30 قسمت سریال در شبکه دو موجود بود، اما امروز که این شبکه را ترک می‌کنم، بیش از 235 قسمت سریال در این شبکه وجود دارد.

 

وی ادامه داد: این شبکه تغییرات ساختاری را پشت سر گذاشت و ما کارهای زیادی کردیم و به نوعی کارگری کردیم.

 

همچنین در آئین تودیع و معارفه مدیر شبکه دو رضا انصاریان تهیه کننده پیشکسوت تلویزیون، مریم جلالی مدیر گروه خانواده و بصائری مدیر گروه تولید این شبکه به بیان دغدغه های خود پرداختند.

 

بخشی زاده با اشاره به مسئولیت جدیدش در شبکه پویا نیز گفت: امیدوارم توفیق داشته باشیم با چشم باز برای کودکان این کشور هدفگذاری و برنامه ریزی کنیم و بتوانیم سازندگان کشور را به سمت اهداف جمهوری اسلامی بسیج بکنیم.

 

در این مراسم جمعی از تهیه‌کنندگان تلویزیون و اهالی سینما مانند محمد حسین لطیفی، رضا جودی، رضا انصاریان، فرید فرخنده‌کیش، مهدی مسعودشاهی، سیاوش حقیقی، حمیدرضا دیبایی، اصغر پورهاجریان وعلیرضا سبط احمدی، علیرضا آقایی، مسلم آقاجان‌زاده و ... حضور داشتند.

 

انتهای پیام

 

 

پورمحمدی، جعفری جلوه، پورحسین و برازش
 

نظرات شما

 
نظر شما با موفقیت ثبت گردید .

نظر شما

تبلیغات

سخن هفته

دوشنبه, 29 دی 1393
مشفق کاشانی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد

پیر شعرای انقلاب اسلامی ساعتی پیش بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان درگذشت.

ادامه مطلب
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6