درباره فرهنگخانه
40502
جدید
یکشنبه 7 مهر 1392
23:59:51


سامانه فرهنگخانه بر آن است تا در گزارش رسالت فرهنگی ، هنری و ادبی خود ، آخرین اخبار و گزارش های مربوط به حوزه های یاد شده را به قدر وسع و توان بازتاب دهد. هم از این رو مجموع فعالیت های این سامانه در دو بخش اصلی فراهم آمده است:

 


الف:‌بخش خبري
1- فرهنگ : در این بخش کوشش بر آن است تا آخرین اخبار ،گزارش ها ، نقدها و مقالات نظری مرتبط با حوزه های فرهنگ عامه ،میراث مادی و معنوی فرهنگی و مباحث فکری ايران فرهنگي انعکاس یابد.
2- هنر : در این بخش آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سینما ،تئاتر،موسیقی و هنرهای تجسمی ( نقاشی ، طراحی ،معماری ,عکاسی و...)به گونه ای بایسته بازتاب می یابد .
3- ادبیات : در این بخش آخرین اخبار مربوط به حوزه های شعر،داستان،طنز، نقد ادبي، ترانه و کتاب انعکاس مي یابد.
4- هم زبانان : این بخش از اهمیت و جلوه زیادی بهره مند است .ما برآنیم تا آخرین اخبار و اطلاعات ایران فرهنگی را که مشتمل بر حوزه های آسیای میانه ، افغانستان ، شبه قاره و هنر و ادبیات مهاجرت می باشد به شکل منسجم و بایسته و شایسته ای درسامانه منعکس کنیم. در این راه همزبانان مهربان و ارجمند کشورهای فارسی زبان یار و دستگیر ما خواهند بود .از این رو شما می توانید بامراجعه به این بخش با تازه ترين اخبار در این حوزه روبرو شوید .

مهم ترین مولفه سامانه فرهنگخانه در بخش خبر، تولید خبر به مفهوم واقعی کلمه است . این سامانه بر آن است با تلاش و همت همکاران ارجمند تحریریه اخباری منتشر کند که اولین بار به دید و نظر مخاطبان حوزه فرهنگی می رسد.

 

 

ب :بخش تحليلي

بخش تحليلي سامانه فرهنگخانه به ابواب مختلف تقسيم مي شود که هر کدام از اين ابواب به بررسي و تحليل و ارزيابي مباحث فرهنگي مي پردازد.
هم زبانان، نقد و نظر،گفت و شنيد،، گزارش اول، چهره هفته، پرونده موضوعي، هنر جوان، بشنويد و ببينيد از گزينه هاي بخش تحليلي اين سامانه است.

سامانه فرهنگخانه برآنست تا با یاری و دستگیری جماعتی از اهالی فرهنگ ، هنر و ادبیات به پایگاهی مهم در بازتاب اخبار و رویدادهای فرهنگی فارسی زبانان تبدیل شود. از این رو تمام سعی و تلاش ما بر آن است تا در حوزه ي فرهنگی یگانه باشیم ،اثبات این مدعا کمی دشوارست .اما خواستن توانستن است .


شماره تلفن فرهنگخانه : -88924057- 88924056

 

نظرات شما

 
نظر شما با موفقیت ثبت گردید .

نظر شما

ثبت نام در خبرنامه

تبلیغات

سخن هفته

دوشنبه, 29 دی 1393
مشفق کاشانی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد

پیر شعرای انقلاب اسلامی ساعتی پیش بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان درگذشت.

ادامه مطلب
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6